Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Nowe Łozice

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Dołgie

Dołgie(Nowe Łozice + 24 km)

375 000 zł11 728 m² 31,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dużym kompleksem leśnym. Oferujemy do sprzedaży dużą działkę budowlaną nr 206/3 o pow, 1,1728 ha, położoną pod lasem, w okolicy jeziora Dołgie. Działka w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna uzbrojona Dołgie

Dołgie(Nowe Łozice + 24 km)

240 000 zł1 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Michał Wojtysiak Apartament Nieruchomości o.Piła Atrakcyjne działki budowlane nad jeziorem Dołgie - pełne uzbrojenie, blisko plaży! Oferuję na sprzedaż 6 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rosnowo(Nowe Łozice + 23 km)

63 920 zł799 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W rosnowie, gm. Manowo pod domki jednorodzinne Z warunkami zabudowy Prezentujemy wyjątkową ofertę działki w Rosnowie, gm. Manowo nad Kanałem Rosnowskim w woj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wierzchowo(Nowe Łozice + 9 km)

1 500 000 zł86 m² 17 441,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 043 m²

Dom nad jeziorem Wierzchowo, gm. Szczecinek - wyjątkowa nieruchomość z własnym pomostem! Na sprzedaż atrakcyjna posiadłość położona bezpośrednio nad jeziorem Wierzchowo, na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stepno

Stepno(Nowe Łozice + 18 km)

1 600 000 zł250 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 759 m²

Dom nad jeziorem i rzeką wśród lasów. Nieruchomości Apartament przedstawiają dom o pow. całkowitej 250 m2 , znajdujący się na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2759 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wielawino

Wielawino(Nowe Łozice + 15 km)

548 000 zł5 250 m² 104,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 250 m²

- rezerwacja - Biuro Nieruchomości 5 gwiazdek oferuje na sprzedaż piękny dom na wsi z budynkami gospodarczymi na dużej działce. Nieruchomość doskonale nadaje się do prowadzenia różnego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grzmiąca

Grzmiąca(Nowe Łozice + 12 km)

69 000 zł1 200 m² 57,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w Gminie Grzmiąca - w Storkowie, powiat Szczecinecki. Działka w kształcie nieregularnym o powierzchni ok 1200 m2 (w trakcie podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dołgie

Dołgie(Nowe Łozice + 24 km)

1 099 000 zł5 901 m² 186,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikat! działka budowlana Z linią brzegową jeziora dołgie. Bezpośredni dostęp do jeziora | Linia brzegowa ok. 48 m | Powierzchnia 5901 m2 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana nr 205/159.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowy Chwalim

Nowy Chwalim(Nowe Łozice + 19 km)

43 000 zł2 587 m² 16,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowy chwalim gm. Barwice. Duże działki budowlane. Kupujący nie płaci 2% pcc. Ceny zawierają podatek vat. Oferujemy na sprzedaż działki budowlane, położone w m. Nowy Chwalim gm. Barwice,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Kazimierz

Kazimierz(Nowe Łozice + 17 km)

1 478 085 zł201 100 m² 7,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Twój prywatny las w sercu natury - Kazimierz, gm. Biały Bór Na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Łozice

Nowe Łozice,zachodniopomorskie

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na dużej działce położony W pobliżu lasu, nowe łozice, gmina bobolice. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. ok. 100 m2, murowanym, docieplony, krytym dachówką,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij